Ja .......e przecież u Górnika w obronie gra Pazdan, Magiera i Hajto na skrzydle

Zamiast rozklepać te trzy parodie obrońcy 2-3 podaniami z klepy to strzelają po nogach albo podają do bramkarza... Karnego nie było. Tylko dlaczego przy podobnych sytuacjach gwiżdżą na niekorzyść Wisły?
