Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#583
Stary 29.10.2008, 20:59
Ja .......e przecież u Górnika w obronie gra Pazdan, Magiera i Hajto na skrzydle Zamiast rozklepać te trzy parodie obrońcy 2-3 podaniami z klepy to strzelają po nogach albo podają do bramkarza... Karnego nie było. Tylko dlaczego przy podobnych sytuacjach gwiżdżą na niekorzyść Wisły?
Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując