Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#579
Stary 29.10.2008, 20:54
no to wyglada na to ze mecze przeciw Wiśla bede kreowały bramkarzy... kur#a ale widoczny brak jeszcxze jednego napastnika.... w Wisle to chyba nikt nie umie strzrelac goli pomijajac Brozka..

ale zo to widoczna poprawa gry od ostatniego meczu z Górnikiem
Odpowiedz cytując