|
no to wyglada na to ze mecze przeciw Wiśla bede kreowały bramkarzy... kur#a ale widoczny brak jeszcxze jednego napastnika.... w Wisle to chyba nikt nie umie strzrelac goli pomijajac Brozka..
ale zo to widoczna poprawa gry od ostatniego meczu z Górnikiem
|