|
Ci co maja slabe lacza: wypierda**** !!!! dajcie innym ogladać, a i tak sami sobie nie poogladacie
cortezz: akurat tu chodzi o upload nie download, co z tego ze bedziesz mial nawet 50 mb/s jak i tak max bedziesz mogl sciagac 512kb/s, a potrzebne jest srednio ok 500kb/s uploadu na osobe zeby przy tym strumieniu plynnie chodzilo..
Ostatnio edytowane przez WislaFan123 : 29.10.2008 o godz. 21:14.
|