Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
3,5nando
Junior Member
Od: 10.2008
Offline
#
3191
29.10.2008, 20:47
Jest ktoś kto mógłby mi łopatologicznie wytłumaczyć jak otworzyć fifę ścągniętą z torrentów? wiem że musze coś zmontować, ale o co to chodzi to nie mam zielonego pojęcia, a chce w fife zagrac...pomocy!
3,5nando
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 3,5nando
Znajdź inne posty napisane przez 3,5nando