spirit napisał(a):

Pawełek - Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Cleber - Małecki, Diaz, Cantoro, Piotr Brożek - Boguski, Paweł Brożek
Całkiem porządnie do wygląda, ja jednak mimo wszystko Clebera posadziłbym na ławce, na obrone przesunął Piotrka, do pomocy Boguskiego a do ataku Niedzielana. Kiedy on ma wracać do formy jak nie w takich meczach...
Zwycięstwa jestem pewny, natomiast jestem ciekaw, jak będzie wyglądać nasza gra jako taka.
|
I znowu trzeba będzie się modlić, żeby Brożek kontuzji nie doznał, bo wtedy posypie się cała nasza ofensywa. Dziwię się, że szans wogóle nie dostaje Singlar, który notował całkiem niezłe występy na początku sezonu. Oby zwycięstwo i oby bez kontuzji.