Temat
:
[Siatkarki] TS WISŁA KRAKÓW 2008/2009 + przygotowania
Wyświetl pojedynczy post
Forester
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
11
29.10.2008, 19:20
ja bym nie zapominał o Toruniu, a co do Piasta to pokażą najbliższe spotkania
doping - wyklaskiwanie przy zagrywce - był przez całe spotkanie
a skandowanie przez młode siatkarki "Wisła, Wisła" trochę zagłuszane było właśnie przez oklaski
Forester
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Forester
Znajdź inne posty napisane przez Forester