Wyświetl pojedynczy post
Forester
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.10.2008, 19:20
ja bym nie zapominał o Toruniu, a co do Piasta to pokażą najbliższe spotkania
doping - wyklaskiwanie przy zagrywce - był przez całe spotkanie
a skandowanie przez młode siatkarki "Wisła, Wisła" trochę zagłuszane było właśnie przez oklaski
Odpowiedz cytując