Gwiaździsty napisał(a):

Szkoda tylko, że Wisła poszła na :
Dla Filipiaka i jego trzody to i tak 2x za dużo jak pokazuje frekwencja w kałuży. On więc nic nie traci. Natomiast Wisła powinna dążyć, aby było przynajmniej 10 tys. krzesełek. Koszt montażu zwróci się po kilku meczach. Te 6 tys. to ewidentnie zostało ustalone pod Filipiaka, bo on więcej i tak nie potrzebuje.
|
Nie tylko przez Filipiaka, ale z pewnością i przez policję.
Stadion Hutnika jest przestarzały, ze względów bezpieczeństwa wątpię by dało się wrzucić więcej niż te 6 tys. krzesełek.