Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#803
Stary 29.10.2008, 19:00
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Szkoda tylko, że Wisła poszła na :


Dla Filipiaka i jego trzody to i tak 2x za dużo jak pokazuje frekwencja w kałuży. On więc nic nie traci. Natomiast Wisła powinna dążyć, aby było przynajmniej 10 tys. krzesełek. Koszt montażu zwróci się po kilku meczach. Te 6 tys. to ewidentnie zostało ustalone pod Filipiaka, bo on więcej i tak nie potrzebuje.
Nie tylko przez Filipiaka, ale z pewnością i przez policję.

Stadion Hutnika jest przestarzały, ze względów bezpieczeństwa wątpię by dało się wrzucić więcej niż te 6 tys. krzesełek.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując