Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.10.2008, 18:06
znajac nasze szczescie trafimy na jakis Ruch i znow nuda, jakbym ****a chcial trafic na ten Sanok!
Ale wpierw trzeba przejsc pasozyta Kasperczaka.


Panie, ja Cie prosze..
Odpowiedz cytując