Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#801
Stary 29.10.2008, 17:31
Szkoda tylko, że Wisła poszła na :
Cytat:
Przeniesione zostanie oświetlenie, które obecnie jest na stadionie przy ulicy Kałuży. Zamontowane zostanie dodatkowe 5 tysięcy krzesełek, aby obiekt miał pojemność 6 tysięcy widzów. Dodatkowo trzeba zadaszyć część trybun i zamontować kołowrotki. Jest dużo rzeczy do zrobienia i nie są to spektakularne inwestycje - dodał Filipiak.
Dla Filipiaka i jego trzody to i tak 2x za dużo jak pokazuje frekwencja w kałuży. On więc nic nie traci. Natomiast Wisła powinna dążyć, aby było przynajmniej 10 tys. krzesełek. Koszt montażu zwróci się po kilku meczach. Te 6 tys. to ewidentnie zostało ustalone pod Filipiaka, bo on więcej i tak nie potrzebuje.
Odpowiedz cytując