|
Nie chwaląc się wygrałem w Esce 2 bilety na dziś. Problem w tym, że są to bilety na A. Będę je chciał sprzedać przed meczem, żeby kupić na D. Problem w tym, że jak mi się nie uda to będę musiał iść na A. I tu pytanie: Idziemy w 5 osób wiec musimy jeszcze dokupić 3 bilety. Jak jest z zajmowaniem miejsc na A (nigdy tam nie bylem) żeby usiąść obok siebie ?
|