Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3185
Stary 29.10.2008, 14:52
Jeździ ktoś może "Merc Busem" na trasie Kraków - Sucha Beskidzka (lub w ogóle ktoś jeździ?) Chodzi mi konkretnie o to jakie są ceny biletów i czysą ulgowe.
Odpowiedz cytując