Temat
:
Ku przestrodze
Wyświetl pojedynczy post
!(Z)
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: (Z)abierzów
Offline
#
100
29.10.2008, 14:40
barwy już ma by sie podlizać nowym kolegom i rzucić na płot..
ku.r.wa bez honoru..
!(Z)
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do !(Z)
Znajdź inne posty napisane przez !(Z)