Wyświetl pojedynczy post
kaco1985
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#840
Stary 29.10.2008, 14:20
Szukamy bramkarza to moze pomyslalbym nad Wojciechem Skaba... Chyba w Legi jest dobra szkulka, jak nie jedna z lepszych nie tylko w pl. Tylko, czy On bedzie chcial przyjsc ? mysle, ze pomyslalbym nad Skaba.
Tylko Wisła Nasz T.S. !

Wierność
Odpowiedz cytując