Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 29.10.2008, 14:03
Przeca wspieramy - tak dobrej prasy na forum to od czasow Kaspra nie mial zaden trener a ze tez pozwalamy sobie na krytyke to chyba dobrze
Mecz dzisiejszy wygrac trzeba.Zebralo sie ostatnimi czasy pare preteksow i dobrze by bylo gdyby narazie nie pojawialy sie kolejne.
Licze na zmiany i ofensywne ustawienie.
Tu trzeba przekonujacego zwyciestwa - pamietajmy ze Kasperczak to dla Bossa wrog nr 1 i musi go dzis miec na tacy.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 29.10.2008 o godz. 14:07.
94 - Allah Akbar!!