Przeca wspieramy - tak dobrej prasy na forum to od czasow Kaspra nie mial zaden trener a ze tez pozwalamy sobie na krytyke to chyba dobrze

Mecz dzisiejszy wygrac trzeba.Zebralo sie ostatnimi czasy pare preteksow i dobrze by bylo gdyby narazie nie pojawialy sie kolejne.
Licze na zmiany i ofensywne ustawienie.
Tu trzeba przekonujacego zwyciestwa - pamietajmy ze Kasperczak to dla Bossa wrog nr 1 i musi go dzis miec na tacy.