Temat
:
Znani ludzie kibicujący Wiśle
Wyświetl pojedynczy post
Malvivente
Guest
#
11
29.10.2008, 13:22
Ciekaw jestem, czy choć jeden z nich był na jakimś wyjeździe.
Jeśli nie, to ja bym ich nazwał 'sympatykami', a nie KIBICAMI..
Malvivente