Wyświetl pojedynczy post
Malvivente
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.10.2008, 13:22
Ciekaw jestem, czy choć jeden z nich był na jakimś wyjeździe.
Jeśli nie, to ja bym ich nazwał 'sympatykami', a nie KIBICAMI..
Odpowiedz cytując