Wyświetl pojedynczy post
gackos
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 29.10.2008, 11:42
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Na pewno Wisle kibicuje tez Maciek Iwanski - komentator TVP. Swoja droga obecnie chyba najlepszy polski komentator.
A myślałem, że Legii, bo zawsze strasznie się jara podczas komentowania spotkań z ich udziałem. A co do tego czy najlepszy to można się spierać
Odpowiedz cytując