koyoot napisał(a):

|
Na pewno Wisle kibicuje tez Maciek Iwanski - komentator TVP. Swoja droga obecnie chyba najlepszy polski komentator.
|
A myślałem, że Legii, bo zawsze strasznie się jara podczas komentowania spotkań z ich udziałem. A co do tego czy najlepszy to można się spierać
