MatMario napisał(a):

A Ja wybudowałbym pomnik kibicą potrafiącym wygwizdać swoją drużynę po zremisowanym meczu...
PS. Nie chodzi mi oczywiście o pomnik kibica Realu lub Barcelony.
|
Ja bym wybudował pomnik "ku chwale ortografii"
@hunter, mógłbym się założyć, że te gwizdy to były od pracowników z Wiertniczej, gdzie bankowo hurtem dostali kilkadziesiąt darmowych wejściówek. Czemu takich gwizdów już nie będzie na wyjazdach czy innych mniej ważnych meczach Legii? Bo Walterowi właśnie zależało na TYM meczu, a te "gwizdacze" na innych meczach już się nie pojawią.