Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#632
Stary 29.10.2008, 09:10
MatMario napisał(a):Wyświetl post
A Ja wybudowałbym pomnik kibicą potrafiącym wygwizdać swoją drużynę po zremisowanym meczu...

PS. Nie chodzi mi oczywiście o pomnik kibica Realu lub Barcelony.

Ja bym wybudował pomnik "ku chwale ortografii"


@hunter, mógłbym się założyć, że te gwizdy to były od pracowników z Wiertniczej, gdzie bankowo hurtem dostali kilkadziesiąt darmowych wejściówek. Czemu takich gwizdów już nie będzie na wyjazdach czy innych mniej ważnych meczach Legii? Bo Walterowi właśnie zależało na TYM meczu, a te "gwizdacze" na innych meczach już się nie pojawią.
Odpowiedz cytując