Bati_NS_TSW napisał(a):

Mam pytanie... Czy orientuje się może ktoś z was gdzie można znaleźć kontakty do jakichś menagerów, osób takiego pokroju?
Znam bardzo zdolnego chłopaka z rocznika 92, chodzi o osobę która mogłaby mu zorganizować testy w jakimś lepszym klubie. Chłopak na serio dobry, stąd moje pytanie. pozdrawiam
|
Idź do klubu i tam popytaj prezesa albo spytaj trenera