Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3179
Stary 28.10.2008, 21:29
Bati_NS_TSW napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie... Czy orientuje się może ktoś z was gdzie można znaleźć kontakty do jakichś menagerów, osób takiego pokroju?
Znam bardzo zdolnego chłopaka z rocznika 92, chodzi o osobę która mogłaby mu zorganizować testy w jakimś lepszym klubie. Chłopak na serio dobry, stąd moje pytanie. pozdrawiam
Idź do klubu i tam popytaj prezesa albo spytaj trenera
Odpowiedz cytując