Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#834
Stary 28.10.2008, 21:22
Bednarz jak sprzedaż Brozia to sie możesz pakować z R22. Aby zastąpić takiego zawodnika to będziesz musiał wydać z 15 mln E Sportowa jakość i wartość zespołu straci 90%, a to oznacza że Ciebie już nie ma, razem ze Skorżą. Ja Ci dobrze radzę upchnij komuś Cantoro i Baszcza, a Broziowi daj 500 tys. E bo to jedyne wyjście jakie masz.
PS
I zacznij dementować takie bzdury http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,...rakowskie.html
Powód: PS
Ostatnio edytowane przez czesiu : 28.10.2008 o godz. 21:25.
Odpowiedz cytując