Bednarz jak sprzedaż Brozia to sie możesz pakować z R22. Aby zastąpić takiego zawodnika to będziesz musiał wydać z 15 mln E

Sportowa jakość i wartość zespołu straci 90%, a to oznacza że Ciebie już nie ma, razem ze Skorżą. Ja Ci dobrze radzę upchnij komuś Cantoro i Baszcza, a Broziowi daj 500 tys. E bo to jedyne wyjście jakie masz.
PS
I zacznij dementować takie bzdury
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,...rakowskie.html