Wyświetl pojedynczy post
Bati_NS_TSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3178
Stary 28.10.2008, 21:18
Mam pytanie... Czy orientuje się może ktoś z was gdzie można znaleźć kontakty do jakichś menagerów, osób takiego pokroju?
Znam bardzo zdolnego chłopaka z rocznika 92, chodzi o osobę która mogłaby mu zorganizować testy w jakimś lepszym klubie. Chłopak na serio dobry, stąd moje pytanie. pozdrawiam

E.: Chodzi mi o osobe która mogłaby poprowadzić kariere takiego chlopaka, nie o to żeby mu załatwić testy w Wisełce to swoją drogą, ale to już łatwiejsza sprawa, jak piszesz Robert.
Ostatnio edytowane przez Bati_NS_TSW : 28.10.2008 o godz. 22:08.
Urodzony sam przeciw wielu, wytrwale dążę do celu.
!!TYLKO WISŁA!!
Odpowiedz cytując