Mam pytanie... Czy orientuje się może ktoś z was gdzie można znaleźć kontakty do jakichś menagerów, osób takiego pokroju?
Znam bardzo zdolnego chłopaka z rocznika 92, chodzi o osobę która mogłaby mu zorganizować testy w jakimś lepszym klubie. Chłopak na serio dobry, stąd moje pytanie. pozdrawiam
E.: Chodzi mi o osobe która mogłaby poprowadzić kariere takiego chlopaka, nie o to żeby mu załatwić testy w Wisełce

to swoją drogą, ale to już łatwiejsza sprawa, jak piszesz Robert.