spidey napisał(a):

Fajnie się czyta te was narzekania, że sędzia, że wydział dyscypliny, że piłka była źle napompowana, a i podobno mieliście większa bramkę.
Widać że boli i o to chodzi. 2-1.
Bez odbioru.
|
1). PiŁka i bramka byŁy bez zarzutów. 2).Mistrzem POLSKI jest WISŁA !!! 3). Raczej "wasze",a nie "...was narzekania..."

4).Mniej podniety bo BŁĘDY popeŁniasz

.
Ja Cierpie Dole !!!!