Wyświetl pojedynczy post
Jazda
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 28.10.2008, 15:56
spidey napisał(a):Wyświetl post
Fajnie się czyta te was narzekania, że sędzia, że wydział dyscypliny, że piłka była źle napompowana, a i podobno mieliście większa bramkę.
Widać że boli i o to chodzi. 2-1.
Bez odbioru.
1). PiŁka i bramka byŁy bez zarzutów. 2).Mistrzem POLSKI jest WISŁA !!! 3). Raczej "wasze",a nie "...was narzekania..." 4).Mniej podniety bo BŁĘDY popeŁniasz.
Ja Cierpie Dole !!!!
Odpowiedz cytując