Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club
Offline
#
2331
28.10.2008, 09:23
Czy w tym roku ,beda rozegrane 2 dodatkowe mecze awansem z rundy wiosennej .Taki jest terminarz na wislaportal.pl,tylko troche dziwne bo niby po co ? W 2009 nie ma zadnych MS ani ME ?
Snakes
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Snakes