DysoN napisał(a):

|
Jak to z Football Managerami bywalo w ostatnich latach, tak naprawde warto zaczac powaznie grac gdzies kolo stycznia/lutego jak juz wyjda ze dwa duze patche, fani zrobia dodatki z herbami i jakies scouty. Wczesniej mozna kupic, sam tak zrobie zreszta, ale jak ktos chce nastawic sie na powazna gre to dopiero gdzies po nowym roku...
|
napisales 'poważnie' i 'scouty' w jednym zdaniu.
Podali wymagania. na moim 5-letnim pójdzie ;]