Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#343
Stary 27.10.2008, 22:50
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Jak to z Football Managerami bywalo w ostatnich latach, tak naprawde warto zaczac powaznie grac gdzies kolo stycznia/lutego jak juz wyjda ze dwa duze patche, fani zrobia dodatki z herbami i jakies scouty. Wczesniej mozna kupic, sam tak zrobie zreszta, ale jak ktos chce nastawic sie na powazna gre to dopiero gdzies po nowym roku...
napisales 'poważnie' i 'scouty' w jednym zdaniu.

Podali wymagania. na moim 5-letnim pójdzie ;]
Odpowiedz cytując