Wyświetl pojedynczy post
gregoriustsw
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#822
Stary 27.10.2008, 22:36
Faktycznie Ivanovski byłby dobrym posunięciem. Ja bym się także mocno zastanowił na Milą - może nie do wyjściowej jedenastki ale jako solidny zmiennik Tomas na pewno by się przydał. Nie obraziłbym się także na Dziedzica z Bełchatowa ew.Micanskiego , a także z Golińskiego - z nim taka sama sytuacja jak z Milą.Kolejnym wzmocnieniem składu mógłby być Janusz Gancarczyk , ale też może udałoby się wyciągnąć ( chociaż na wypożyczenie) Lewandowskiego z Szachtara jako konkurenta dla Mauro.
Odpowiedz cytując