Ogryzek napisał(a):

W TVN-owskim gównie propaganda prolegijna i równocześnie antywiślacka (pognębienie największego konkurenta) była programowa. Tutaj wynika z prywatnych preferencji prowadzących, to wbrew pozorom spora różnica!
Zeszły sezon był jednym z naszych najlepszych w naszej historii i równocześnie była to nasza całkowita dominacja ligi a i tak więcej złośliwości antywiślackich było niż teraz, kiedy czasami są do tego podstawy (mecz z Górnikiem Zabrze, Cracovia, Lech)... nie dostrzegasz tej różnicy, czy nie chcesz dostrzec!
|
Nie wydaje mi się żeby to była duża różnica ( oczywiście jeżeli chodzi o motywację do pognębiania nas i wychwalania Legii pod niebiosa ) . Wręcz wolę jeżeli propaganda jest jasno wpisana w program stacji (zresztą co mieli robić skoro ich stacja jest właścicielem KP Legia Warszawa ) , aniżeli podstawianie prowadzących o wiadomych poglądach. Inną sprawą jest dobór ekspertów którzy poza Szczęsnym i momentami Szostkiem są fatalni , a sz.p (chociaż coraz częściej odnoszę wrażenie że raczej p.o) Michał Kołodziejczyk jest Legijną klasą samą w sobie.Jednakże drogi Ogryzku sądzę że różnice w naszych poglądach nie wymagają wykrzyknień , więc proszę daj sobie na wstrzymanie. A co do tego czy więcej powodów - polemizowałbym patrząc np. na derby , na mecz z Zagłębiem Lubin czy Polonią Bytom na wyjeździe.