Temat
:
Afery w polskiej piłce.. korupcja, przekręty itp.
Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?
Offline
#
212
27.10.2008, 22:17
No to i ja cos wrzuce
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,58...iu_ustawy.html
I retoryczne pytanie: jak czuja sie teraz Ci,ktorzy uwazali Drzymale za najwspanialszego prezesa w polskiej lidze w ostatnich latach ?
Co za syf...
You'll never know...
wyar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wyar
Znajdź inne posty napisane przez wyar