Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 27.10.2008, 22:17
No to i ja cos wrzuce
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,58...iu_ustawy.html
I retoryczne pytanie: jak czuja sie teraz Ci,ktorzy uwazali Drzymale za najwspanialszego prezesa w polskiej lidze w ostatnich latach ?
Co za syf...
You'll never know...
Odpowiedz cytując