Prosze Cie. Jeśli chodzi o ilość bluzgów, to Wy w stosunku do nas jesteście bezkonkurencyjni.To samo świadczy frekwencja u Was.Średnia widzów na meczu wynosi 3000 tyś, a nagle na Wisłę pojawiło się 10.Jeśli chodzi o naszych kibiców, jak widać nawet Wy nie wzbudzacie szczególnych emocji.Co tu dużo mówić, kibice Wisły są wygodni i nie chce im się zapieprzać do Warszawy na mecz z zawsze groźną Legią a np na bliski, lecz słaby Górnik jest duża grupa chętnych.
To samo jeśli chodzi o blugi.
Ktoś się dziwił, czemu Wisła nie spiewała "ITI spierdalaj'.Rok temu u Was Wisła zaspiewała a 30 sek pózniej zrewanżowaliście się Gts`em. Nie ma to jak dobra współpraca
