Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 27.10.2008, 20:18
Prosze Cie. Jeśli chodzi o ilość bluzgów, to Wy w stosunku do nas jesteście bezkonkurencyjni.To samo świadczy frekwencja u Was.Średnia widzów na meczu wynosi 3000 tyś, a nagle na Wisłę pojawiło się 10.Jeśli chodzi o naszych kibiców, jak widać nawet Wy nie wzbudzacie szczególnych emocji.Co tu dużo mówić, kibice Wisły są wygodni i nie chce im się zapieprzać do Warszawy na mecz z zawsze groźną Legią a np na bliski, lecz słaby Górnik jest duża grupa chętnych.

To samo jeśli chodzi o blugi.
Ktoś się dziwił, czemu Wisła nie spiewała "ITI spierdalaj'.Rok temu u Was Wisła zaspiewała a 30 sek pózniej zrewanżowaliście się Gts`em. Nie ma to jak dobra współpraca
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 27.10.2008 o godz. 20:20.
Odpowiedz cytując