Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 27.10.2008, 16:52
Tego nie wie nikt na 100% chyba Z tego co zrozumiałem to pobór ma byc zawieszony (co nie jest równoznaczne z jego likwodacją). Pozostaną natomiast rejestracje poborowych. Teoretycznie jest zatem szansa, że pobór zostanie odwieszony, a wtedy różnie to może być z nami.
Genralnie od ładnych paru tygodni panuje cisza w temacie. Ważny bedzie przyszły rok, bo chyba życie najlepiej zweryfikuje te wszystkie domniemania.
Odpowiedz cytując