Ostatnio kompletnie uciekł mi wątek wojska, wiadomo studia i te sprawy no ale jak to jest w końcu, będą jeszcze te pobory do zasadniczej czy już pobór zawiesili i robią w końcu cywilizowane wojsko składające się z wykwalifikowanego personelu, bo nawet w mediach mało jest o tym informacji, a wiem, że tu kilku chłopaków siedzi w temacie.
