Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 27.10.2008, 16:39
Ostatnio kompletnie uciekł mi wątek wojska, wiadomo studia i te sprawy no ale jak to jest w końcu, będą jeszcze te pobory do zasadniczej czy już pobór zawiesili i robią w końcu cywilizowane wojsko składające się z wykwalifikowanego personelu, bo nawet w mediach mało jest o tym informacji, a wiem, że tu kilku chłopaków siedzi w temacie.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując