Gucio25 napisał(a):

no i po najlepszym meczu tej rundy, sytuacja wraca do punktu wyjścia.
a szkoda, bo powoli mogła się sytuacja rozwijać podobnie, do tej z tamtego sezonu.
|
Nie wraca do punktu wyjścia, bo:
1. przyszły rok (co najmniej 2 rundy) gramy na wyjeździe
2. pozycja Skorży jest zagrożona
3. na wzmocnienia liczą tylko najwięksi optymiści
4. przynajmniej Legia, jeśli nie Lech i Polonia wzmocnią się w zimie, a na pewno nie osłabią. Od nas może odejść Paweł Brożek, co z pewnością odbiłoby się na grze zespołu.
Ciężko więc o optymizm.