Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2306
Stary 27.10.2008, 09:06
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
no i po najlepszym meczu tej rundy, sytuacja wraca do punktu wyjścia.
a szkoda, bo powoli mogła się sytuacja rozwijać podobnie, do tej z tamtego sezonu.
Nie wraca do punktu wyjścia, bo:

1. przyszły rok (co najmniej 2 rundy) gramy na wyjeździe
2. pozycja Skorży jest zagrożona
3. na wzmocnienia liczą tylko najwięksi optymiści
4. przynajmniej Legia, jeśli nie Lech i Polonia wzmocnią się w zimie, a na pewno nie osłabią. Od nas może odejść Paweł Brożek, co z pewnością odbiłoby się na grze zespołu.

Ciężko więc o optymizm.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując