Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2304
Stary 26.10.2008, 22:31
skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
^^ hah, groteskowe jest to, że nt kompleksów wypowiadają się kibice, którzy od dwóch stron na tym forum jeżdżą po Lechu prześcigając się mniej lub bardziej niedorzecznych argumentach. Cudownie się to czyta

Dopóki w Lechu jest Franz, dopóty nie będzie realnej walki o MP.
Ciężko jest wygrać mecze, kiedy po odbiorze piłki zawodnicy nie rozbiegają się po boisku, szukając wolnej przestrzeni tylko grają z obrońcami w dziada na paru metrach kwadratowych. Tak każe grac im Smuda i potem tego są efekty. O brak mobilizacji raczej bym ich nie posądzał.

Szachmat, odstaw te szachy, skoro u Lewandowskiego widzisz sodówkę. Ja nie rozumiem, jak można pisac świadomie tak skrajnie nieobiektywne bzdury. Aż oczy bolą.
Według mnie na kompleksy składa się to, co pokazuje się na stadionie. A u Was bądź, co bądź jest więcej elementów anty niż na Wiśle.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując