Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2303
Stary 26.10.2008, 22:16
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
A to czemu ? Smuda ma chyba najwiecej tytulow z obecnie pracujacych w lidze treenrow.
dynek, tu chyba chodzi o to, że Smuda i owszem był dobry, ale 10-15 lat temu. Teraz wszystko poszło do przodu, a Franz stoi w miejscu.
Odpowiedz cytując