|
Najbardziej boli to że gola walnął Grzelak, który powinien być zawieszony.
****, choć komisla (L)igi im pomaga, daliśmy radę i jestem dumny z chłopaków!
Wy ****y, powiniście zawiesić całą podstapową 11 kę!!]]
@ sotrty za literówjkę, z adużo %%%!
Powód: q
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 26.10.2008 o godz. 22:13.
|