krwawy napisał(a):

|
[FONT="][/FONT]Zapoznaj się z przepisami a nie piszesz głupoty z tym karnym tj. musi być wykonany celowy ruch w kieunku piłki a Rzeżniczak maske swoją chciał osłonić, ewidentny to nie był i cieżko w tej sytuacji ocenić czy to było celowe...
|
Chyba nie wiesz za bardzo o czym mówisz, chroniąc twarz to się ręce raczej przy ciele trzyma, tutaj natomiast ewidentnie zawodnik Legii (nazwiska nie pamiętam) rękę, którą odbił piłkę, trzymał znacznie powyżej twarzy. Idąc Twoim tokiem rozumienia przepisów, widząc zagranie ręką w polu karnym, zaczniemy wkrótce zastanawiać się w trakcie meczu nad intencjami zagrywającego chciał twarz bądź dupę sobie ochronić czy zagrodzić piłce drogę do bramki

Karny jak najbardziej w tej sytuacji oczywisty, ale rzecz jasna iti jest pod ochroną.
Biorąc pod uwagę to co zrobiła komisja L(i/e)gii dyskwalifikując Boguskiego, jeden z lepszych zawodników Legii w tym meczu również grać nie powinien.