Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#557
Stary 26.10.2008, 22:03
Mecz dobry, porażka boli, ale mistrza nie zdobywa się w jednym meczu. Prawda taka że gdyby nie było w bramce Muchy to bramki by się sypały jedna za drugą, I tak na koniec Grzelak nie został ukarany za uderzenie sędziego a dziś bramkę strzelił są równi i równiejsi niestety :/
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując