|
Mecz dobry, porażka boli, ale mistrza nie zdobywa się w jednym meczu. Prawda taka że gdyby nie było w bramce Muchy to bramki by się sypały jedna za drugą, I tak na koniec Grzelak nie został ukarany za uderzenie sędziego a dziś bramkę strzelił są równi i równiejsi niestety :/
|