Wyświetl pojedynczy post
Tomek_TS
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Zelczyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#553
Stary 26.10.2008, 21:59
kreseq napisał(a):Wyświetl post
michu-kozlowek - Tak widzialem bo mam szybkie auto i szybki internet. Cos jeszcze ciekawego? Tak..wynik bylby inny hakby byl Boguski, tak samo wynik bylby inny gdyby wiatr wial 10 km szybciej.
STOP WARIATOM DROGOWYM!


Szkoda wyniku. Remis bylby sprawiedliwy a Wisła mogla sie pokusic nawet o zwyciestwo. Szkoda tych sytuacji Brozia ale przeciez on tez nie ebdzie strzelal wszystkiego co ma i wygrywal nam wszystkich meczow.
Odpowiedz cytując