kreseq napisał(a):

|
michu-kozlowek - Tak widzialem bo mam szybkie auto i szybki internet. Cos jeszcze ciekawego? Tak..wynik bylby inny hakby byl Boguski, tak samo wynik bylby inny gdyby wiatr wial 10 km szybciej.
|
STOP WARIATOM DROGOWYM!
Szkoda wyniku. Remis bylby sprawiedliwy a Wisła mogla sie pokusic nawet o zwyciestwo. Szkoda tych sytuacji Brozia ale przeciez on tez nie ebdzie strzelal wszystkiego co ma i wygrywal nam wszystkich meczow.