Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#518
Stary 26.10.2008, 20:50
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Bardzo łatwo można było dziś 'udupić' Wisłę przez sędziów, jak by tylko tego chcieli (a co za problem było podnieść chorągiewkę, że był spalony gdy Brożek strzelił gola? To była szybka sytuacja, sędzia jakby chciał, to by mógł. To samo jak Brożek wyszedł sam na sam z Muchą i strzelił w słupek. Spalonego nie było, ale to było na styku, więc sędzia jakby był przychylny, to by spokojnie odgwizdał)
A my niewdzieczni nie potrafimy docenić dobrej woli sędziego, który mógł odgwizdać wyimaginowane spalone a nie zrobił tego... Normalnie w dupach się nam poprzewracało.
Odpowiedz cytując