|
Flamengista jak Cię lubię i jak w większości przypadków się z Tobą zgadzam, to zdajesz się zapominać, że mówisz o BOGUSŁAWIE CUPIALE....
Gdyby racjonalna argumentacja była mocną stroną bossa bylibyśmy teraz w zupełnie innym miejscu na piłkarskiej mapie Europy. Gdy tylko świeciło światełko w tunelu, prawie natychmiast pojawiały się też irracjonalne nerwowe decyzje. Dlatego teraz raczej czekajmy na to co może się wydarzyć ( a może stać się wszystko: od wywalenia Skorży począwszy i zatrudnienia kolejnego liczkopodobnego trenera, poprzez sprzedaż Brożka i nie kupienia nikogo w zamian lub przyjścia do klubu darmowego No nama, aż do w miarę perspektywicznych zakupów). Niestety przepowiadanie w tym klubie przyszłości to jak wizyta u Cyganki....
Ostatnio edytowane przez spartan : 26.10.2008 o godz. 20:14.
|