Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
lotnik
Member
Od: 05.2004
Offline
#
327
26.10.2008, 20:09
Noi co powiedzieli przed i po meczu w C+ a szczegulnie w sprawie Grzelaka i Boguskiego ...skur....syny
lotnik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lotnik
Znajdź inne posty napisane przez lotnik