Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#491
Stary 26.10.2008, 20:05
Cytat:
Chyba żyjesz zesłym sezonem z tym bronieniem Zieńczuka
No raczej nie, ale Diaz dziś zagrał tragicznie....
Ani Zieńczuk, ani Diaz przynajmniej taki jak dziś.
Ktoś tu pisał żeby nauczyć Diaza Dryblingu, nauczyć możesz sobie swojego syna. On już troszkę za stary jest, a po za tym Nie widzisz że on jest drewniany?!?
Tak się zastanawiam, bo Pawłowski też dziś grał tragicznie, także jedynym naszym ratunkiem jest Janusz Gancarczyk...
Odpowiedz cytując