Temat
:
Legia Warszawa - Wisła Kraków niedziela 26.10.2008 godz.17
Wyświetl pojedynczy post
lotnik
Member
Od: 05.2004
Offline
#
489
26.10.2008, 20:02
Szkoda druga połowa gorszy wynik nisz gra Szkoda ze brozio nie walnoł drugiej bramy .Przegralismy bitwe ale wygramy mistrza Wisełka
lotnik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lotnik
Znajdź inne posty napisane przez lotnik