Wyświetl pojedynczy post
lotnik
Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#489
Stary 26.10.2008, 20:02
Szkoda druga połowa gorszy wynik nisz gra Szkoda ze brozio nie walnoł drugiej bramy .Przegralismy bitwe ale wygramy mistrza Wisełka
Odpowiedz cytując