Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#483
Stary 26.10.2008, 19:55
to ze Skorza moze miec kuku pominalem w swoim poscie, a trzezwo zauwazyl to flamengista.. to jeszcze bardziej poglebia smutek.
co do zachwytow nad walka.. nie sadze aby Wisla byla zespolem, ktory w lidze polskiej satysfakcjonuje sama walka.. przegralismy mecz i to sie liczy. Walczyc powinni w kazdym meczu, a ze nei walcza, to juz inna bajka..

szczescie w nieszczesciu, ze tracimy tylko 1 pkt do Legii po tej przegranej. Ale niestety to nei nasza zasluga, a innych..
Odpowiedz cytując