|
to ze Skorza moze miec kuku pominalem w swoim poscie, a trzezwo zauwazyl to flamengista.. to jeszcze bardziej poglebia smutek.
co do zachwytow nad walka.. nie sadze aby Wisla byla zespolem, ktory w lidze polskiej satysfakcjonuje sama walka.. przegralismy mecz i to sie liczy. Walczyc powinni w kazdym meczu, a ze nei walcza, to juz inna bajka..
szczescie w nieszczesciu, ze tracimy tylko 1 pkt do Legii po tej przegranej. Ale niestety to nei nasza zasluga, a innych..
|