Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#476
Stary 26.10.2008, 19:44
Przegraliśmy trzeci mecz z L w tym roku i przyznam, że nie rozumiem tych zachwytów nad naszą grą...
Nie rozumiem też co na boisku robili Głowa, Mauro, Zieniu, Łobo czyli 30% składu.
Odpowiedz cytując