Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 26.10.2008, 19:41
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam jak graliśmy z Legią w Wawie jeszcze za Petrescu. Sołtysik wcześniej tego dnia w "Dzień Dobry TVN" mówił, że kibicuje Wiśle.

Nowicki jest kibicem Wisły
Ś.P. Marek Grechuta też Wisełce kibicował.
Sołtysika nawet w Dymie w szalu widziałem. I to z odpowiednim herbem

Odpowiedz cytując