Krissu napisał(a):

Pamiętam jak graliśmy z Legią w Wawie jeszcze za Petrescu. Sołtysik wcześniej tego dnia w "Dzień Dobry TVN" mówił, że kibicuje Wiśle.
Nowicki jest kibicem Wisły
Ś.P. Marek Grechuta też Wisełce kibicował.
|
Sołtysika nawet w Dymie w szalu widziałem. I to z odpowiednim herbem
