Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#470
Stary 26.10.2008, 19:39
mecz na wysokim poziomie. Wisla miala klarowniejsze sytuacje niz Legia(patrz Brozek slupek i setka w ostatniej minucie i seta Niedzielana). jesli chodzi o poszczegolnhych zawodnikow to obrona ostatnimi czasy popelnia glupie bledy.dzisiaj tez niestety byly.szczegolnie przy bramkach. Jirsak-jeden z najlepszych meczow w Wisle. Brozek-dobrze kryty przez obrone ale i tak mial swoje sytuacji. mam nadzieje ze te 2 niewykorzystane sytuacje nie wplyna na jego psychike. Sobol- no poprostu klasa europejska. bez dwoch zdan najlepszy zawodnik.walczyl o kazda pilke,zreszta jak zawsze. Iwanski nie dorasta mu do piet! mam nadzieje ze taki zawdonik jak Sobol zostanie z nami do konca kariery. niech sie mlodzi ucza!!!

Warszawiacy wygrali bitwe ale nie wojne. poczekajmy do konca rundy i wtedy sie okaze na co ich stac zreszta nas tez pzdr
Odpowiedz cytując