Wyświetl pojedynczy post
gregoriustsw
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#462
Stary 26.10.2008, 19:35
Powiem tak : w dzisiejszym meczu na plus na pewno zapisali się - wbrew pozorom Mario który owszem popełnił błąd przy golu Grzelaka , ale obronił wiele innych sytuacji i jest to dla mnie kandydat do MVP w naszym zespole , w tym meczu . Kolejnym kandydatem- ale tylko kandydatem jest Junior który dał bardzo dobrą zmianę. Jednakże MVP dla mnie zostaje Paweł Brożek , chociaż cieniem i to dużym kładą się niewykorzystane sytuacje jak np. trafienie w słupek z 3 metrów.
Odpowiedz cytując