jasnyGwint napisał(a):

No to chyba możemy zapomnieć o mistrzostwie, bo w takich meczach też nam słabo idzie
|
No ale inni też gubią punkty... Liga jest słaba więc kto wie... Dwa pkt. straty (bilans z Legią) do lidera przy takiej grze to nic. To, że nie widać jakości w grze to jedno ale to, co boli bardziej, to to, że nie widać w niej radości... jaką było widać u naszych piłkarzy w poprzednim sezonie. No a bez jednego i drugiego mistrza się nie zdobywa.