Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#437
Stary 26.10.2008, 19:14
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
No to chyba możemy zapomnieć o mistrzostwie, bo w takich meczach też nam słabo idzie
No ale inni też gubią punkty... Liga jest słaba więc kto wie... Dwa pkt. straty (bilans z Legią) do lidera przy takiej grze to nic. To, że nie widać jakości w grze to jedno ale to, co boli bardziej, to to, że nie widać w niej radości... jaką było widać u naszych piłkarzy w poprzednim sezonie. No a bez jednego i drugiego mistrza się nie zdobywa.
Odpowiedz cytując