Wyświetl pojedynczy post
Żołnierz Białej Gwiazdy
Junior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#436
Stary 26.10.2008, 19:14
To co robiła nasza obrona z bramkarzem to poprostu kabaret. Ale ja nie nie śmiałem tylko płakałem.... Oddaje Pawełkowi to co jego bo interwencja w I połowie wyborna. Ale reszta... :( sędzia też miał nie najlepszy dzień... Ale i tak wieżę że będzie dobrze. I Mistrz będzie nasz!
TYLKO WISŁA!!!
Odpowiedz cytując