To co robiła nasza obrona z bramkarzem to poprostu kabaret. Ale ja nie nie śmiałem tylko płakałem.... Oddaje Pawełkowi to co jego bo interwencja w I połowie wyborna. Ale reszta... :( sędzia też miał nie najlepszy dzień... Ale i tak wieżę że będzie dobrze. I Mistrz będzie nasz!

TYLKO WISŁA!!!