grzechu1991 napisał(a):

|
Żal, pieprzony Mucha, nie fart, sędzia jak zwykle idiota. I pięknie nie zawieszony grzelaczek zagrał. Super brawo komisja ligi, udało się wam s****syny
|
Mucha pieprzony? raczej Mucha pieprzony nie był, ja widziałam jak wybronił nasze 100% gole ;] Bohater meczu? Hmm gdyby nie on, jakieś punkty by napewno były ;] Ah te jego interwencje..
Sędzia popełniał błędy i w tą i w drugą stronę. Jak tak patrze.. poziom sędziowania naprawdę na polskich boiskach jest jaki jest.. czyli denny. Mauro dostaje żółtą kartkę bo Radovic walną go łokciem w twarz

paranoja. I takich sytuacji było jeszcze trochę.
Co jak co.. ale Legia miała więcej sytuacji. Bardziej cisnęła nas w naszym polu karnym, w pierwszej połowie szczególnie. W drugiej się wyrównało.
Ogólnie poziom meczu.. bardzo dobry. Oby więcej takich meczów w polskiej lidze, ale takich że to My zgarniemy 3 punkty.